Current site: Peikko Group Global (English). Do you want to change country or language?

Peikko Group Global (English)

Looking for career opportunities?

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

Location: Mokslininkų g. 6A, Vilnius,R. Kalantos g. 49, Kaunas

Position type: Full time

Posted: 20.04.2023

Darbo pobūdis

  • Plieninių bei kompozitinių konstrukcijų projektavimas (projektai Lietuvoje ir Skandinavijoje);
  • Darbas programomis: Tekla Structures, Idea Statica, SCIA;
  • Konstrukcinių sprendimų parengimas, derinimas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su kitais projekto dalyviais.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Ne mažesnė nei 2 metų konstruktoriaus-projektuotojo darbo patirtis statybos/inžinerinėje įmonėje;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Eurokodų standartų išmanymas ir taikymo patirtis (privalumas);
  • Savarankiškumas, atsakingumas, organizaciniai gebėjimai.

Mes jums siūlome

  • Pažangią kultūrą, iššūkius, savirealizacijos galimybes inovatyvioje socialiai atsakingoje organizacijoje;
  • Asmeninį ir profesinį augimą kartu su profesionalia komanda;
  • Kompetencijų kėlimo mokymus Lietuvoje ir užsienyje;
  • Tapti tarptautinės Peikko komandos nariu su galimybe įsidarbinti kitų šalių padaliniuose;
  • Jums priimtiną darbo organizavimo būdą (lanktus grafikas, galimybė dirbti nuotoliu);
  • Įkvepiantį mikroklimatą ir šiuolaikišką darbo aplinką.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Tapkite mūsų komandos dalimi jau šiandien!

Siųskite savo gyvenimo aprašymą [email protected] arba užduokite mums klausimus tel. nr. +370 602 00196

Atlyginimas

1800 - 3000 Eur (neatskaičius mokesčių)

Didn't find what you were looking for? No worry, you can send us an open application.

View open positions

Open Application

Location: Worldwide

We always have a place for professionals to be part of our worldwide team.

View job