Current site: Peikko Group Global (English). Do you want to change country or language?

Peikko Group Global (English)

Looking for career opportunities?

Suvirintojas (-a)

Location: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas / Naglio g. 4B, LT-52366 Kaunas

Position type: Full time

Posted: 23.05.2023

Darbo pobūdis

  • Plieninių ir kompozitinių konstrukcijų gamyba;
  • Suvirinimas apsauginių dujų aplinkoje MAG (135);
  • Brėžinių skaitymas;
  • Darbas pagal suvirinimo kokybės standartus;
  • Švaros ir tvarkos užtikrinimas darbo vietoje;
  • Darbas slenkančiu grafiku, po 12 val. (2 dienos, 2 laisvos) arba pamainomis (dvi pamainos: rytinė ir popietinė).

Reikalavimai

  • Suvirintojo darbo patirtis;
  • Suvirintojo diplomas / sertifikatas;
  • Atsakingas požiūris į atliekamų darbų kokybę;
  • Orientacija į rezultatus;
  • Nuo žemės valdomo tiltinio krano operatoriaus pažymėjimas (privalumas);
  • Prikabinėtojo pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą nuolat augančioje ir tobulėjančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Kelionės išlaidų dalinis kompensavimas;
  • Pozityvią darbo aplinką ir palaikančią komandą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Tapkite mūsų komandos dalimi jau šiandien!

Dėl platesnės informacijos ir susitikimo laiko skambinti telefonu: +37064717551

Atlyginimas

Nuo 1000 - 1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo patirties.

Didn't find what you were looking for? No worry, you can send us an open application.

View open positions

Open Application

Location: Worldwide

We always have a place for professionals to be part of our worldwide team.

View job