Current site: Peikko Group Global (English). Do you want to change country or language?

Peikko Group Global (English)

Looking for career opportunities?

Įrengimų priežiūros šaltkalvis (-ė) - mechanikas (-ė)

Location: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas

Position type: Full time

Posted: 27.02.2024

Darbo pobūdis

  • Gamybinių įrengimų nuolatinė ir profilaktinė priežiūra bei remontas;
  • Gedimų indentifikavimas bei šalinimas pagal gamybinių įrengimų techninines instrukcijas;
  • Kėlimo mechanizmų priežiūra ir remontas;
  • Darbai prie veikiančių įrenginių, darbai aukštyje;
  • Naujų gamybinių įrengimų montavimo ir esamų tobulinimo darbai;
  • Periodinių patikrų vykdymas bei dokumentavimas.

Reikalavimai

  • Profesinis išsilavinimas mechanikos srityje;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • Mokėti skaityti detalių bei mechanizmų brėžinius, surinkimo schemas, medžiagų sąrašus;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų, rusų kalbos žinios (būtų privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (būtų privalumas).

Mes jums siūlome

  • Galimybę prisidėti prie šiuolaikiškos ir nuolat tobulėjančios tarptautinės kompanijos rezultatų;
  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Įkvėpiantį mikroklimatą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Tapkite mūsų komandos dalimi jau šiandien!

Dėl platesnės informacijos ir susitikimo laiko skambinti telefonu: +370 647 17551

Atlyginimas

Nuo 1000 – 1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo patirties.

Didn't find what you were looking for? No worry, you can send us an open application.

View open positions

Open Application

Location: Worldwide

We always have a place for professionals to be part of our worldwide team.

View job